| Nicolas_Ravanelo_1993 a întrebat:

.desi am 4 gb rami procesor i5 de 2.3 si placa video de 3 gb...dc mi se misca sacadat gta 4?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Pune update-ul 1.0.4.0 deoarece ala e cel mai ok pentru performanta.
2. nu conteaza cate sute de gb are placa video. sunt alte lucruri importante la o placa video cand vine vorba de performanta. daca tu ai ales dupa criteriul asta... foarte proasta decizie.
3. oricum gta 4 a fost si ramane un joc foarte prost optimizat.

| Nicolas_Ravanelo_1993 explică (pentru sltlp):

Am aflat care era problema, trebuia sa creez un fisier care sa fie compatibil cu ceea ce am eu, de ex acum am de la Intel si am acel fisier

| alinaalin955 a răspuns:

Trebuie sa instalezi un update.
Dar nu mai stiu care.Vezi si tu 1.0.7.0 sau 1.0.4.0,nu mai stiu care.
Apoi probabil va merge bine.
Sa ai instalat cel mai nou driver pentru placa video.
GTA 4 este cel mai prost optimizat joc.