| alexfm777 a întrebat:

Dețin 2 boxe active, Soundsation SSP 10-10a cu o putere de 150W și de câteva zile nu se mai aude bass-ul deloc la una dintre ele. Le am de 2 ani și le folosesc cam de 2-3 ori pe săptămână.Nu le dau niciodată la maxim, doar bass-ul îl țin mai mereu pe max. Credeți că e posibil să se fi defectat woofer-ul? Dacă da, se poate schimba acest woofer cu altul? Menționez că woofer-ul e de 10 inch/25 cm. Aștept răspunsuri de la cei care chiar se pricep la chestii de genu'

1 răspuns:
| Andrei095gmr a răspuns:

Salut! Orice e posibil, s-ar putea ca woofer-ul sa fie punctul problema, deci, il poti schimba, gasesti pe net altul!