| Anonimul1233 a întrebat:

Salut, detin acest monitor : https://www.pcgarage.ro/monitoare-led/lg/23mp48hq-p-23-i nch-5ms-black/
Inainte de acesta am avut unul vechi si un P.C nou(Raptor 5) si am luat un adaptor de la VGA(ce avea fostul monitor) la HDMI ( ce are Raptor). Dupa, m-am hotarat sa imi iau monitorul de mai sus, si am bagat direct VGA(monitor) >- HDMI (Raptor), faza e ca daca vreau HDMI >- HDMI monitorul nu recunoaste, de ce?

1 răspuns:
| ionel27ro a răspuns:

Intra in setari la placa video si vezi daca poti seta ceva de acolo sau daca ai drive noi pentru placa video instaleazale.In mod normal ar fi trebuit sa se coneteze autoamat