| gabrielstroe a întrebat:

Detin un Allview A4 You si nu pot sa il rootez. Am incercat aplicatii precum Towel, Framaroot, Root master, iRoot si multe altele, dar telefonul meu nu se rooteaza. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Muțiu_Ionuț_1984 a răspuns:

Buna! ..Si eu am diverse neplaceri cu telefonul meu( Allview A4 Duo) si sincer sa iti spun mai bine l-ai inlocui pentru ca telefoanele de la aceasta firma sunt in gerneral defecte/se defecteaza usor.

1 răspuns:
| FlaviusAPM a răspuns:

Hey...am facut si eu asta dar gandeste-te mai bine ca poti sa il strici si ce poti sa faci cu root-ul oricum nu merg toate...
am avut un Samsung galaxu young duos si l-am stricat cu root.
si inca cv daca vrei sa iti spun cum sa faci da-mi fb tau si mai vb...
eu iti spun ca nu ai cum sa il rootezi din tr-o aplicatie..am incercat si eu dar nu exista laughing