| Mathias_Alexa_1992 a întrebat:

Salut.Detin un laptop HP pavilion g6 1311 eq..si mi s-a stricat placa de baza...are idee cineva ce placa de baza are avand in vedere ca nu pot intra in pc iar pe net nu sunt date cine stie ce informatii?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Oricum nu-l mai faci, asa ca nu mai are importanta placa de baza! Altu! Placa de baza e 80% din pretul laptopului...

| Mathias_Alexa_1992 explică (pentru K0sti):

O placa de baza este 300 la mana a2a ..valorea laptopului 1600..nu ai estimat foarte bine

| K0sti a răspuns (pentru Mathias_Alexa_1992):

Nicio sansa la mana a doua!