| AndreiSoft a întrebat:

Salut detin un LG gw620 si am facu update la android 2.2 dar vreau mai mult la android 2.3 cyanogenmod dar nu stiu cum sa-l instalez ma puteti ajuta? Va rog daca puteti sa imi dati link ce trebuie descarcat si cum sa instalez. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| spy2o a răspuns:

Folosesti o metoda din astea 3 pentru a-l root-a http://theunlockr.com/......g-how-tos/ instalezi rom manager, din rom manager bagi clockworkmode recovery, si descarci un rom din programu asta.Mai cauta tutoriale pe net, pentru a e un telefon vechi nu vei gasi rom-uri noi