| eugen11 a întrebat:

Detin un telefon Nokia Lumia (625), vreau sa-mi pun jocuri pe SDcard.xap. Dupa ce le-am pus din PC pe SDcard intru in store si nu imi arata SDcardul? ce sa fac!?

4 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Ceva gen am avut si eu problema trebuie sa le cauti in manager fisier si downloads cauta cu grija.

| suntroman a răspuns:

Poate ai parola la el ca asa am avut si eu parola la microsd si nu mil citea de loc daca are parola trebuie stearsa dupa telefon

| Uzumachi_Narutoo_1990 a răspuns:

Pai poate nu iti citeste cardul acela vezi si tu!

| eugen11 explică (pentru Uzumachi_Narutoo_1990):

Imi citeste SDcardul ...pentru ca am pus video si muzica si sunt pe SD... jocurile nu sint