| Andrei199114 a întrebat:

Salut detin un televizor Toshiba RC-1910, problema este urmatoarea : televizorul sta mereu in standby, cand il aprind nu se aprinde trebuie sa-l scot din priza si sa-l bag din nou, si cateodata se aprinde singur fara sa ii fac nimic...o fii de la setarile televizorului?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu, este de la faptul ca-l tii mereu in priza si se belesc condensatorii! Televizoarele nu se tin in standby, daca nu vrei probleme!