| HardCore7750 a întrebat:

Salut.

Detine cineva un Samsung Galaxy xCover 3?

Daca da, cum se descurca in aplicatii, jocuri, la cazaturi daca l-a scapat cineva, cum se descurca in general?

Merita sa dau 850 lei pe unul?

3 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Nu chiar

| HardCore7750 explică (pentru Stef98):

Hahaha, să înțeleg că vrei sa ajungi in top și răspunzi la tot ce prinzi

| Stef98 a răspuns:

Salut,
Telefonul Samsung Galaxy xCover 3 prezinta un design foarte placut pentru un telefon din aceasta categorie, suficient de subtire.

2 dintre butoanele fizice pot fi programate pentru a raspunde/inchide.
Este de mare ajutor cand, in mana ai manusi de bicicleta/schi.

Bateria este decenta, functionalitati specifice marcii Samsung.

Sistemul de operare stabil, intr-un cuvant imi place!