| nelutu1 a întrebat:

Salut din ce cauza nu se incarca bacteria la laptop scrie ca este 0% available plugged in, not charging. Care ar fi problema trebuie formatata sau sa ii fac ceva sa se incarce?

4 răspunsuri:
| Wesson a răspuns:

Ai verificat toate legăturile și conexiunile să fie la zi? Ai verificat cablurile bateriei să fie bine introduse în mufe? Dacă da, își recomand să te duci la cineva cu mai multă experiența să ți-l repare, caci altfel va trebui sa cumperi alta. Așa m-i s-a întâmplat și mie, însă eu am fost nevoit să cumpăr altă baterie.

| K0sti a răspuns (pentru Wesson):

Unde ai vazut tu cabluri la bateria de laptop?

| Wesson a răspuns (pentru K0sti):

Ma refeream la incarcator

| Shadyy19 a răspuns:

Cred ca este de la incarcator. Alta problema nu prea vad.