| Mihai1972 a întrebat:

Salut din nou! Recomandati-mi un smartphone bun, cu Android, si ecran ceva mai mare! In afara de Samsung Galaxy S2 si HTC Sensation ca sunt prea scumpe! Cel mai bun telefon, funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Cypry4n a răspuns:

HTC Sensation vezi ca e 15000 ron daca il cauti bine.

3 răspunsuri:
| Thornado a răspuns:

LG E730 Optimus Sol este un telefon din categoria mid stream cu specificatii ok, procesor decent, rami indeajuns de multi pentru o experienta buna.
Ecranul este marele plus al acestui telefon fiind super amoled, culorile sunt foarte vii si are o rezultie ok.
Minusul pe care il gasesc eu tine de design, mi se pare foarte mare rama in comparati cu ecranul. Un alt indeajuns e plasticul low cost, dar nu ai ce face, plastic bun au doar telefoanele care sar de 1400-1500 ron. Daca nu te deranjeaza aceste aspect il poti cumpara linistit, este un telefon bun pentru pretul pe care il are acum.
Daca il cauti atent, il gasesti cu 800-850 ron la liber, insa tot ai nevoie de un abonament de date asa ca il poti lua cu 400-500 de ron de la un operator gsm.
Un review care mi-a placut: http://www.youtube.com/watch?v=SnJWEC49uwA
Sper ca te-am convins.

| Mihai1972 explică (pentru Thornado):

Mersi pentru detalii, dar vreau ceva bun, cu ecran de 4.0" sau mai mare! Pana in 1600-1700 lei! Am specificat HTC Sebsation si Galaxy S2 ca astea cam sar de 2000!

| Cypry4n a răspuns:

HTC senasation poti sa-l iei cu 12 mil la Vodafone cu abonament de 65 ron sau de pe alex-gsm de unde poti sa-l iei cu 16 mil la liber iar Samsung 16 mil 65/luna Vodafone 17-alex-gsm.
Funda?