| elgoog a întrebat:

Salut din nou TPU, deci eu vreau sa-mi cumpar cooler pentru laptop de exemplu din Romania eu stand in franta, voi cam cat credeti ca este transportul? am gasit cooler la 100 lei (1 milion/25 de euro) si daca il cumpar transportul cat ar fi un plus?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Magazine nu exista prin Franta? La ce te incurci sa comanzi din Romania?

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Poti cumpara doar cu cardul. Mai bine comanzi din Franta. E mai "aproape" de tine

| elgoog explică (pentru UserRo10):

Nu prea stiu site-uri frantuzesti bune.

| elgoog explică (pentru darrio2007):

Exista insa stau in nice si e oras ft mare si momentan nu stim pe unde.

| darrio2007 a răspuns (pentru elgoog):

Magazine nu exista prin Franta? La ce te incurci sa comanzi din Romania?

| ogeorgem a răspuns:

Transportul ar trebui sa fie pana intr'un milion