| zorensen a întrebat:

Salut.Din nu stiu ce motiv mi-au dezactivat contul de facebook. si as vrea sa stiu daca il mai pot recupera si daca da cum.Dau funda cui ma poate ajuta. Asa imi apare cand incerc sa ma loghez
http://postimg.org/image/twn2pucun/

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Schimba browserul doar asa nu e prea bun opera first si second ce faci tu pe facebook? ce postezi ia gandeste-te pe cine superi ca ei au dreptul sa iti suspende pentru multe chestii, momentan tot ce poti sa faci este sa intri acolo unde iti zic ei pe faq si sa incerci sa rezolvi, verifica si email-ul poate e acolo motivul.