| Kardolei a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, merita sa cumperi Samsung Note 9 in acest moment? (sfarsit de 2019 ).
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"merita sa cumperi" - la ce preț (nou sau nu)?

| xeum a răspuns:

Nu, nu merita note 9. Am avut note 8 si iti zic ca nu e o diferenta chiar asa wow intre 8 si 9, difera doar pretul si foarte mici imbunatatiri. Am facut un upgrade de la 8 la 10+ si pot sa-ti zic ca asa merita investitia. Nu spun ca 8 sau 9 sunt telefoane slabe, dar nu e o diferenta asa de mare intre ele. Oricum, alege-l p-ala pe care ti-l permiti.