| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.
Dintre aceste telefoane care vi se pare mai bun la pret si la componente?

Sony Xperia L

Sony Xperia e

Samsung Galaxy Ace Plus

Samsung Galaxy Fame

4 răspunsuri:
| BoGhDaN a răspuns:

Eu iti recomand Sony Xperia L, e ieftin(cel putin la mine in oras). Din cate stiu este in jur de 4-5 milioane

| xBro a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus normal...

BAFTA!

| alexxis0712 a răspuns:

Galaxy Ace+

| Alex442 a răspuns:

Samsung galaxy ace plus deoarece are viteza de download si navigare pe net buna.Stiu ca pretul e un pic cam mare la liber dar merita fiecare leu.Eu am primit unul de ziua mea si sunt foarte multumit de el:e compatibil cu multe jocuri din Magazin Play(nu am gasit unul cu care sa nu fie compatibil), are memoria mare si suporta card micro SD de pana la 32GB.