| matias1212 a întrebat:

diseara sunt meciuri si sunt pe digi..neavand digi trebuie sa ma uit pe net dar ma enervez de fiecare data ca imi merge sacadat cand ma uit fullscreen...ce sa fac? ce program sa folosesc pentru functionarea mai buna a calculatrului? ce setari sa fac? Funda!

5 răspunsuri:
| Karbox a răspuns:

Ce specificatii ai.

Cu procesor 2.5 ghz si memorie ram 4gb
iti merge perfect.

Daca pc-ul tau e vechi, nu tin programele alea care fac magii. alea sunt pentru calculatoarele mai bune care merg greu din cauza programelor si registrilor defecti.Acele programe curata calculatorul, dar daca ai pc slab, degeaba.

Cu sopcast te poti uita, e cel mai bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta ceva de genul registry cleaner, sau ma rog programe din astea

| VILLAtHeBestPlayer a răspuns:

Incearca ia-ti sopcast si intra pe http://digi-hdsport.com/ sau icearca direct pagina.

| matias1212 explică (pentru Karbox):

Am 1.82 ghz si 1 g Ram..sopcast nu il folosesc deorece mi se incarca greu..ma uit pe un site cu flash.

| ErrorFound a răspuns:

Problema nu este programul cu care te uiti sau alte chestii de genu ci PC-ul in sine. Mai bine intrebai la tehnologie sau Jocuri PC/online. In fine, daca vrei sa nu mai mearga sacadat, uita-te in modul window(adica nu fullscreen) sau schimba-ti PC-ul. Daca vrei sa-i faci software acceleration sau overclock eu ti-as pune s-o lasi balta fiindca daca nu stii ce faci s-ar putea sa-l bulesti.