| redhead13 a întrebat:

Dispun de 500 lei si vreau sa iau o tableta. Doar pentru facebook, skype si filme. Deci nu-mi trebuie ceva extraordinar insa nu stiu pe care s-o aleg. Presupun ca trebuie sa fie dual core, sa aiba hdmi si camera in fata si in spate m-ar interesa. Cateva idei aveti?
Multumesc.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bineproportionat a răspuns:

Salut, orice iti cumperi sa nu cumva sa dai bani pe branduri gen Allview, e-boda, evolio sau vonino ca sunt foarte slabe si vor ceda in timp! Iti recomand o tableta buna la doar 584 de lei, mai ai nevoie de 80 de lei, nu cred ca e asa mult avand in vedere faptul ca e un produs ok!

| SorinLebron1981 a răspuns:

Uite aici o tableta bunicica si ieftina http://bit.ly/1b21a4d

| LosT8 a răspuns:

Http://bit.ly/1jKz1zF Este foarte buna la bugetul acesta

| sellena98ungureanu a răspuns:

Ti-as putea recomanda tableta Samsung Galaxy Tab 3 7.0 8GB (SM-T2100ZWASEK). Este foarte buna. O cunoscuta de a mea are asa si pot sa spun ca e super.