| CanooT a întrebat:

Doresc să îmi cumpăr pereche de căști bluetooth in-ear, în special pentru a le folosi la sală, buget 250 lei. Pareri skullcandy ink'd, gasesc ceva mai bun în bugetul asta?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca te uiti pe PCGarage Ink'd http://bit.ly/2GPUlK9 sunt cele mai ok din selectie, bazate pe criteriile tale. Iti trebuie o impedanta cat mai mica sau apropiata. Pe eMAG treaba sta insa altfel. Sennheiser CX 300-II http://bit.ly/2Edz6Ag (uita-te nu numai la review-uri, cat si la numarul si detalierea lor, ci pe internet si la multe chestii. Sennheiser sun foarte bune. Raportat la bugetul si criteriile tale, cu impedanta de 16. Ca firme poti merge si pe altele ca AudioTechnica, JBL, dar sunt cele mai ok. Studiaza-le. Totul e subiectiv, pentru ca fiecare le leaga la ceva anume, fiecare percepe sunetul diferit. Dar "per total" ele sunt bune.

| Ineys a răspuns (pentru Ineys):

Personal nu prea am auzit de Skullcandy astia, as avea mai multa incredere intr-un brand mai cunoscut. Diferenta foarte mari intre modelele astea nu vei gasi. Zic sa te ghidezi dupa buget si dupa aspectul fizic al castilor si constructia materiarelor. Mare diferenta la sunet nu vei sesiza.

Jabra alea cica sunt rezistente la apa, ceea ce dupa mine e un plus.