| Skett a întrebat:

Salut

Doresc sa imi cumpar un laptop sub 2000 de $ care sa fie bun pentru gaming. Daca imi puteti recomanda ceva ar fi super

3 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Eu iti recomand un ASUS de generatie noua: http://bit.ly/NstQoS
Are un procesor quad-core Ivy Bridge, 8GB RAM cu posibilitatea de a mai adauga in viitor pentru ca are 4 sloturi de memorie, HDD hybrid de 750 care este aproape la fel de performant ca un SSD; este echipat si cu o placa video GTX 660M care va rula absolut toate jocurile actuale.

Insa daca nu ai nevoie de mobilitate te sfatuiesc sa-ti cumperi un desktop.

| Cornel320 a răspuns:

Eu am un Acer Aspir 5738ZG, modelul cu placa video de 1GB.Il am de 2 ani si imi merg jocuri noi aparute pe el cu ar fi Dirt 3, skyrim, wither, etc.Cand l-am luat a costat 2500 lei.

| pHe0Nix a răspuns:

De ce vrei laptop pentru gaming? Ai nevoie de mobilitate
In 2000 $ faci o racheta de pc
Daca vrei un desktop lasa-mi id, dar daca vrei laptop iti recomand asta:
http://www.emag.ro/......-271962348
e sub 2000 $
FOARTE IEFTIN