| Jeffrey467 a întrebat:

Doresc sa imi reformatez Windows-ul si sa il reformatez stiu tot. Dar nu stiu ce trebuie instalat dupaia. De exemplu. Istalez Placa Video, Placa Audio si mai ce trebuie instalat? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| necdannec a răspuns:

In primul rand incearca sa instalezi cipsetul placii de baza dupa care restul driverelor. Dupa care un antivirus bun si neaparat (daca ai win cu licenta) update urile la windows. Restul de programe specifice domeniului tau de activitate le pui dupa ce termina cu update ul de windows. Succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai practic ai nevoie de instalarea tuturor drivere-lor big grin
Normal ar trebui sa ai un cd/dvd la calculator care are toate driverele necesare.
Daca nu incearca sa le cauti pe net inainte de reformatare si dupa aia sa le instalezi dupa ce ti-ai reformatat calculatorul.

FUNDA?

| SimpluAndrei a răspuns:

Mai ai nevoie de motherboard