| LordLucifer a întrebat:

Salut, doresc sa intreb useri care detin internet de la AKTA si locuiesc la tara cum le merge internetul
Cade des?
Se metine viteza din abonament? respectiv 30 sau 40mb?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Am net de la akta prin router wireless si se intampla sa pice o data sau de doua ori pe zi. Sunt momente cand pica si nu isi mai revine deloc (asta se intampla cand ploua destul de tare afara). Viteza de download pe utorent de exemplul la jocul euro truck se descarca cu minim 2 mbps si ajunge la 4.5 mbps si nu e deloc constant. Nu recomand.

| KNST a răspuns:

Am gasit pe un forum o discutie aprinsa despre tipii de la AKTA. Se pare ca sunt niste nesimtiti de clasa mare.
Poti vedea discutia aici:
http://forum.softpedia.com/topic/823990-akta-internet/