| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa-mi achiziționez un laptop HP pentru photoshop si putin Gaming, cum ar fi euro truck simulator 2 si fifa 17! Are 4 gb ram ddr3, i5 a șaptea generatie, nVIDIA geforce de 2gb, este full hd 4k si are 1tb memorie! Intrebarea mea este daca aceste 3 aplicatii funcționează la calitate maxima fara probleme si daca merita sa ii mai adaug inca 4 gb ram, sa fie 8! Leptopul este HP 15-ay152ns! Multumesc frumos T.P
U., Ofer funda!

4 răspunsuri:
| Raduku14 a răspuns:

Ce nVIDIA Geforce Care model?

| MariusMw a răspuns:

Daca ii mai adaugi 4 gb ram o sa mearga pe high euro truck si pe medium spre high fifa 2017

| SoulPain a răspuns:

Cam slabut cu rami si aia sunt cei mai importanti in gaming fa-ti un pc custom si poti pune orice piesa vrei incearca pc garage