| zurghii a întrebat:

Salut,

Doresc sa-mi cumpar un PS4, dar sunt mai multe variante. Pe care sa il aleg? Vreau unul pe care sa ruleze totul la 60fps cu o rezolutie de 1080p.

4 răspunsuri:
| Ionut58282856 a răspuns:

In primul rand versiunea lite e mai slaba. Pro clar. Daca vrei neaparat ps4 si nu pc + desktop (televizor) e clar ca versiunea pro. Vezi si tu si cauta. Cauta pe internet diferenta dintre ps4 slim si ps 4 pro in caz ca limk-ul nu merge : https://playtech.ro/......im-si-pro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai fain xbox one.
Poti sa-ti pui hdd sau ssd extern prin usb.
La xbox nu merge.
Si daca iei live, ai si 4 jocuri pe luna moca de downloadat, si le bagi pe hdd, ca ala intern se umple imediat, cu jocuri blueray de 20 30 gb happy
Si la video, xbox il bate pe ps de departe.
Doar ca iti trebuie si un tv bun cu un refresh rate mare. ca sa vezi diferenta.

| mgtow a răspuns:

PS4 nu merge in 60fps. PS4 pro e o pacaleala pentru prosti ca sa mai faca bani cei de la Sony. Asteapta PS5 in 2020 pana atunci mai strangi bani.

| mngzx a răspuns:

Mai bine iei pc cu 16 gb ram