| GoldwinNn a întrebat:

Doresc si eu un program pentru PC in care sa introduci un set de imagini si ele sa se schimbe la un anumit interval de timp!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Gresit SirGilbert! ala e ca sa faci filmulete!
GoldwinNn, eu il am pe asta, e foarte misto! sunt foarte multumita de el!

http://wallpaper-slideshow-lt.en.softonic.com/

| SirGilbert a răspuns (pentru RoyDupuis):

Ok!
Si nu-l poti folosi pentru a creea slidesow-uri?raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru SirGilbert):

Din cate imi amintesc, nu. insa el nu vrea slideshow! slideshow-ul e de fapt screensaver, (daca e creat de un program ca movie maker) ori din cate am inteles eu, el vrea wallpaper slideshow! care e altceva, el vrea program care sa ii schimbe wallpaper-ul tot timpul! in fine, el decide cine are dreptate! corect, nu? eu am spus ce aveam de spus! o seara buna!

| SirGilbert a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect!
O seara buna!

8 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Salut, incearca asta GoldwinNn

Răspuns utilizator avertizat
| SirGilbert a răspuns:

Il ai instalat deja(daca ai Windows Xp).
Se numeste Moovie Maker!

| Şaptepăcate a răspuns:

Pozele puse ca fundal sa se schimbe? de la vista incolo este optiunea de slideshow pentru asa ceva

| DragosBosss97 a răspuns:

Descarma microsft office si foloseste power point eu asa fac, dar nu cred ca este chiar ceea ceti doresti, sper ca te-am ajutat