| Trojandll a întrebat:

Salut dragi prieteni. Am o problema cu Yahoo Messenger. Nu ma lasa sa intru pe Yahoo Messenger. Imi scriu numele si parola... astept....astept si nu-mi apare nimica se blocheaza l-am reinstalat de sute de ori si tot nu merge am incercat si cu alte versiuni si nu merge.Cand scriu pe google Yahoo Mail si intru pe Mail ma lasa dar pe yahoo messenger nu ma lasa. De ce nu ma lasa sa intru pe Yahoo Messenger? Dau o FUNDA. Va rog sunt foarte stresat. Multumesc

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Bună!

Instalează programe precum:CCleaner, Malwarebytes Anti-Malware și curăță calculatorul de viruși, asta ar putea fi cauza.

Sper că asta să fie și să reușești să intri pe mess!
Baftă!

3 răspunsuri:
| DeeYu2013 a răspuns:

Ai contul blocat, ti-l poti debloca cu ajutorul sitului de mail, acolo in va cere s a te inregistezi si iti poti recupera contul...winking

| Trojandll explică (pentru DeeYu2013):

Nu cred ca am contul blocat pentru ca am incercat cu mai multe conturi sa intru si aceeasi problema.

| DeeYu2013 a răspuns:

Iti da cumva vreo anumita eroare sau o avertizare?