| rech1nel a întrebat:

Salut.
Dupa ce am instalat yahoo messenger dupa site-ul yahoo numai vad avatarele la cei din lista mea. Ce pot sa fac pentru a reaparea?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu numai tie ti se intampla,in ultimul timp foarte multi au problema asta nu dezinstala\instala yahoo sau instala alte versiuni ca nu ai nici un rezultat,nu tine de program,registrii...problema cred, e de la yahoo

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

De multe ori, odată cu apariția unei versiuni noi a unui program, cele vechi încep să nu mai meargă așa cum ar trebui, iar la Y! M chestia asta am observat-o încă de la versiunea 8.

| Ciprian a răspuns:

Mi s-a intampalt si mie. Probabil ca este o eroare de sistem. Incearca sa-ti reinstalezi messengerul. Daca tot nu merge nu poti face altceva decat sa astepti.

| Chrristina a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si chiar am pus o intrebare cu acest lucru...
Insa problema am rezolvat-o astfel : am instalat Messenger 11 si acum imi apare tot happy
Sper sa mearga si la tine asa big grin
Succes!

| RazvanMali a răspuns:

Aceeasi problema ca si tine, l-am dezinstalat si instalat din nou, pana sa-l dezin mai vedeam avatarul la 2-3 persoane.acum NIMIC. intrasem aici ca sa intreb, vad ca nu sunt singurul happy deci se pare ca e de la ei, sau sa instalam mess 11 cum a zis нaʟʟυcıпσɢεп. poate merge

| RazvanMali a răspuns:

Dap.e de la messu vechi, am instalat mess 11 si vad toate avatarele.si are cateva chestii noi in plus, gen facebook etc happy