| schmoll a întrebat:

Salut,dupa instalarea windowsului,imi apar niste probleme cu sunetul,dupa ce instalez driverul,imi arata jos in bara ca nu am casti sau difuzoare desi sunt conectate, mentionez ca am instalat windows 7 sp1, ce as putea face?

3 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

Din pacate unele PC-uri nu suporta anumite chiestii, dar nu stiu de ce. Aceeasi problema am avut-o si eu pe un laptop care avea 4 GB rami pe care nu se auzea deloc sunetul iar videoclipurile de pe you tube sau filmele mergeau sacadat. Am fost cu el in service si se pare ca acesta nu imi suporta Windows 7 pe 64 biti, asa ca am instalat Windos 7 pe 32 biti ( adica pe 86 biti) dupa care problema a disparut total. Desi laptopul meu ar fi trbeuit sa suporte un windows pe 64 biti deoarece avea 4 gb rami, nu a facut-o. Asa ca am ramas la windows 7 pe 32 biti. Daca cumva ai wind pe 64 biti baga-ti pe 32 biti si o sa scapi de problema. Crede-ma. Bafta

| Adryan699 a răspuns:

Salut, lasa-mi id-ul tau de skype, Te ajut eu

| schmoll explică (pentru Adryan699):

Nu am sunet, nu pot vb, vrei un yahoo?