| Sebastyan122 a întrebat:

E normal ca pe Fortnite sa am 85 de grade in pc?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

La aceea temperatura se poate gati mancarea. Pana te joci, va figata preparata... big grin

5 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Da pentru ca trebuie sa schimbi pasta de răcire de pe procesor si placa video

| PainTech a răspuns:

Nu e chiar normal (depinde si de microarhitectura ). Incearca sa cureti PC-ul si eventual sa ii schimbi pasta termoconducatoare.

Mult noroc!

| roberthuzmezan a răspuns:

Schimba pasta termoconductoare de pe procesor și placa video, dacă are mai mult de un an ea ar putea fi problema

| RAY a răspuns:

Nu,ai proasta ventilatia sau e plin de praf

| Qwerty123456654321 a răspuns:

Eu am 95 grade la CPU si 50 la GPU cand joc Fortnite