| User61 a întrebat:

E vreo problema daca imi tin leptopul intr-o camera unde seara sunt 10-12 grade, ziua 15-20 grade? Apoi il folosesc in aceeasi camera.

6 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

N-are problema.

| Raymonte a răspuns:

Poti pur si simplu sa-ti iei ventilator.o sa se incalzeasca probabil daca te joci ceva dar daca vezi cv pe yt no sa se incinga si cand e full scoate-l de la incarcat

| User61 explică:

Am uitat sa specific, il folosesc pentru a programa si pentru yt.

| Daniel323 a răspuns:

Ce este ala leptopul?
Acelasi cu un laptop?

| Frank51 a răspuns:

Atata timp cat e intre 0-30* e ok.

| mgtow a răspuns:

Nu e. Important e sa nu stai in pat cu el altfel nu dormi bine noaptea