| nimicitorul a întrebat:

Salut este buna tableta https://www.vodafone.ro/shop/tablete/vodafone-smart-tab- iii-7 meerita sa o cumpar la abonament? merg bine jocurile pe ea si uni zice ca are rezolutia proasta este adevarat.Cat mai multe raspunsuri, pareri?

1 răspuns:
| Astamica123 a răspuns:

Buna..Eu nu ti-as recomanda aceasta tableta, are o prietena de a mea.Ii merge cam prost si la unele jocuri merge in reluare. daca vrei o tableta buna ia.ti un Apple sau un Samsung galaxy tab 2 sau 3
Funda?