| ZaharescuCostin a întrebat:

Este greu să îmi fac o aplicație VPN pentru Android? Și de unde fac rost de servere? Adică să se conecteze la Germania etc alea din celelalte aplicații? Dar să o fac ceva de genul să ai net gratuit? Cum este Psihon Pro și Eut VPN care deblochează netul chiar dacă nu ai credit sau GB? Mulțumesc frumos.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Internet gratuit? Lool

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Poti sa-mi spui si mie cum obtii internet gratuit, fara WiFi si fara sa platesti la providerul de mobil? Ca asa VPN am si eu (IPVanish) si fara internet nu merge.

| suntserios a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Aha, vezi sa nu...

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Ce intelegi prin "deblocheaza internetul"?

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns:

Visezi? Sau ai tras ceva pe nas?

Răspuns utilizator avertizat