| ShadowLoleris a întrebat:

Este o aplicație numai cu jocuri cu hack, dar nu știu cum se numește.
Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Auzisem de happymod.

| ShadowLoleris explică (pentru Catrice):

Ăsta e, mulțumesc frumos

8 răspunsuri:
| ThePitPew a răspuns:

Poti folosi Lucky Pacher si le dai chiar tu hack.

| ShadowLoleris explică (pentru ThePitPew):

Îmi merge decât dacă dezinstalez jocul și instalez cel cu acest patch-ul de la această aplicație, dar nu mă pot conecta cu Facebook, de parcă n-ar fi jocul original, ți un apk de pe net!

| ThePitPew a răspuns (pentru ShadowLoleris):

Se poata da patch in care sa ramana totul salvat. PWP

| ShadowLoleris explică (pentru ThePitPew):

Cum? Că am încercat și fără acea metodă de care ți-am spus, și nu mi-a mers!

| ThePitPew a răspuns (pentru ShadowLoleris):

Mie imi functioneaza mereu. Uneori fara sa dezistalez si jocul. Cred ca depinde si de versiunea la Lucky Patcher si chiar si de joc.

| ShadowLoleris explică (pentru ThePitPew):

Versiunea jocului este 4.4.0.

| ShadowLoleris explică (pentru ThePitPew):

De fapt versiunea jocului este 4.4.2, dar Lucky Patcher are 4.0.0