| florin926481f a întrebat:

Salut,
Este posibil sa ti se blocheze contul de Facebook daca primesti prea multe cereri?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Normal ca nu.

| Andreeush a răspuns:

Nu se poate bloca, nu o să mai poți primi cereri dacă ajungi la 5000.

| cfrtobias a răspuns:

Nu cred, pana la urma poate daca ai Facebook blocat vezi in e-mail motiv de arata

| tdy a răspuns:

Nu se poate bloca. Cand ajungi la numarul maxim de prieteni parca era 5000 cei care iti mai trimit cerere o sa primească eroare pentru că deja ai maximul de prieteni.

| ghiduta a răspuns (pentru tdy):

Nu primesti nici o eroare iti scrie acesta persoana a atins numarul maxim de prieteni sau de cereri