| anonim_4396 a întrebat:

Este site-ul e-telecomanda.ro de încredere? Am văzut ca sunt telecomenzi ieftine iar în descrierea produselor scrie ca s la fel ca cele originale.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Atata timp cat platesti/poti plati ramburs la un site, nu da impresia ca e "teapa".

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu mai bine iti iei tu frumos un telefon cu IR blaster? Xiaomi are asa ceva la majoritatea modelelor, parca si LG si Sony mai practicau treaba asta.

| DanyDav a răspuns:

Rar vei gasi o telecomanda pilot universala care sa fie 100% compatibila cu tvul tau.