| ChristianS a întrebat:

Salut, este vreo cale, sa dau speed up la un video ad din browser?
Adica sa gasesc procesul si sa fac sa mearga mai repede videoclipul. Nu e neaparat prin browser, daca stiti cum sa fac asta la jocurile de pe IOS, pai atunci e si mai bine!
PS: Imi trebuie pentru joaca agar.io, ca sa pot castiga coins mai repede. ( un ad dureaza 30 de secunde)
Multumesc!

1 răspuns:
| FelixKGB a răspuns:

Buna, incearca sa modifici ora in functie de cat timp ai nevoie bine asta nu ti scurteaza cele 30 de secunde dar ar trebui sa ti mai dea sanse la free coins, sper sa ajute happy.