| PureMadnesS a întrebat:

Salut.Eu acasa am interent prind RDS cate odata intru prin acel stick cateodata prin cablul sau cateodata stau intr-0 parte a casei si prind o Retea si anume de la MSI.cand stau ceva mai mult timp pe stick sau pe cablu numai imi apare nicio retea wireless aveti vreo idee dc? Imi apare X jos in dreapta la semnalul wireless!

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Iti apare x pentru ca tu ai o conexiune internet activa, nu iti trebuie 2-3 conexiuni active sa iti mearga netul, iti trebuie doar unawinking de asta nu iti apare