| cobra15 a întrebat:

Salut, eu am o tableta Vodafone smart tab 4g, problema este ca de fiecare data cand intru pe internet imi iese pur si simplu din pagina de internet si revine la pagina principala, lucrul acesta se intampla de fiecare data si nu numai pe internet, vreau sa stiu care este motivul si ce pit face pentru a remedia problema, multumesc anticipat pentru ajutor si bineinteles funda raspunsului cel mai bun

1 răspuns:
| Catalin_Lacatus_1999 a răspuns:

Singura modalitate e sa o resetezi din fabrica daca nu ai date inportante dar mai bine o resetezi ca la service o sati ia bani numai daca nu se rezolva problema poti sa o duci.
mult noroc.