| VuittonGirl a întrebat:

Eu am primit de Craciun un iPhone4S, dar e cam defect, asa ca l-am dus la un service VODAFONE. Insa eu as vrea sa-l schimb cu un alt iPhone4S(trebuie sa mentionez ca e putin zgariat). Deci, credeti ca as putea sa-l schimb cat de curand, la VODAFONE cu un alt iPhone4S?

Răspuns Câştigător
| Fartie a răspuns:

Slabe sanse, dar nu ar trebui sa aiba garantie sau ceva, incearca sa il repari, iar daca tot face figuri il schimbi cu garantia, FUNDA?