| TudorRadu a întrebat:

eu am un telefon s5230 Samsung si sunt pe reteaua Cosmote si cand sunt in zona wireless nu-mi merge netul. Se incarca putin si scrie serviciu indisponibil.
Culmea este ca atunci cand sunt intr-o zona wireless cu un prieten, acelui prieten ii merge netul.
Ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Hai să-ți spun un secret... Samsung S5230 Star, nu are wireless.

| TudorRadu explică (pentru 0rlando):

Are wireless pentru ca o prietena are telefon la fel si ii merge

| 0rlando a răspuns (pentru TudorRadu):

Îți garantez că nu are wireless, prietena ta mai mult ca sigur are Samsung S5260 Star 2 sau ceva similar.