| demonis a întrebat:

Salut eu as vrea sa deblochez un program la televizur am pin dar nu stiu de unde sa il deblochez (tv hitachi)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu la aceasta categorie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, daca ai decodor la televizor, humax dolce etc, intrii in meniu si tastezi 000 de trei ori, si dai ok, si gata, l ai deblocat, baftă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Televizorul este cu tub? Sau lcd plasma?

| immaBeast a răspuns:

Şi tu încerci să deblochezi programe din alea pentru adulţi când nu sunt părinţii acasă? laughing
Şi eu o făceam înainte ( eu nu încercam, ştiam deja codurile laughing) )

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Fiind in categoria "Dragoste si sex", eu zic sa-i arati mai multa compasiune big grin In felul asta poate deblochezi 2 programe deodata smug laughing