| OnlyKata a întrebat:

Salut
eu cand ma loghez imi zice ca emailul pe care la-am introdus nu apartine niciunui cont si imi apare sa bag numele si in sfarsit ma loghez si am incercat cum ziceti voi sa intru sa imi pun o adresa de mail, scriu adresa de mail bag parola si cand dau enter imi zice: You must choose a primary email. La adresa de email primara nu am nici un mail sa il selectez, daca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| cezarboom a răspuns:

Uita-te atent la email sa vezi daca l-ai scris bine

| OnlyKata explică (pentru cezarboom):

M-am uitat si e scris bine, am incercat si cu alt mail de la alt id si tot nu merge

| OnlyKata explică (pentru cezarboom):

M-am uitat, am incercat si cu alt mail de la alt id de mess si tot asa imi zice, nu stiu ce poate sa aiba