| George2522 a întrebat:

Salut, eu cu 3 prieteni aveam aceleasi casti la calculator, la toti ni se aude diferit, la unul se aude tot ce e in camera la altul nu si tot asa, de ce?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca explici, explica sa inteleaga si altii, ca eu nu pricep ce vrei tu.

| George2522 explică (pentru LPCTSTR):

Unuia microfonul se aude mai prost, la altul mai bine si tot asa. Sper ca ai inteles ideea acum

| LPCTSTR a răspuns (pentru George2522):

Nu degeaba aveti setari de de reglare si filtrare, plus ca unul poate sa aiba o placa audio mai buna decat a aluia.
Click dreapta pe iconita difozorului, open sound settings, ai un tab dedicat microfonului, il selectezi pe cel default, mergi in proprietati si te joci cu ele.