| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

Salut,Eu folosesc avast 7 FREE. si este setat pe MediuProtejat, credeti ca e bine? e bun anti-virusul?

Răspuns Câştigător
| rolly14 a răspuns:

Este super bun! eu il am nu stiu cati ani si nu m-a dezamagit o data!happy

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Grija la site-urile ce le vizitezi e cel mai bun antivirus posibil. happy

| AndreiGabi a răspuns:

Nu vreau sa ii deranjez pe cei ce il lauda dar...mie nu imi place. L'am testat pe un fisier virusat (vazut ca virus de multe scanare de pe VirusTotal) si mi-a spus ca este ok. L'am testat si pe un virus de messenger si aceiasi poveste, nu a gasit nimic. Acum am ajuns la kaspersky...
Daca doresti sa il schimbi iti pot oferi cateva idei :
http://agintrebarifrecvente.blogspot.ro/......atuit.html Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si il folosesc si eu, tocmai am scapat de un super puternic virus cu el!

| Dvmasster1 a răspuns:

Este cel mai bun. Daca vrei sa-l ai pentru mai mult timp descarca de aici o licenta valabila pana in 2013: http://www.mediafire.com/? i83208d778j2epp cauta pe YouTube cum sa instalezi licenta in caz ca nu stii cum.