| meseriasul88 a întrebat:

Salut eu folosesc google crome si cand intru pe facebook am prea multe adrese de email cum au mai intrat si alti prieteni care au mai venit pe la mine cum fac sa le sterg ca este enervant

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Apesi pe casuta(unde bagi id-ul) si dai cu mouse-ul pe ele (fara sa dai click) apoi apesi delete de la tastatura. Apropo merge decat unul cate unul nu toate deodata.
Sper ca te-am ajutat! happy

| meseriasul88 explică (pentru Smileyouarebeautiful):

Buna asa am facut pana acum si a mers iti multumesc foarte mult dar acum nu imi mai merge stii tu de ce vb foarte serios

4 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

La tastatura este DELETE apeasa in dreptul numelui.
Cred ca te-am ajutat
FUNDA?

| SandraM a răspuns:

Apasa Ctrl si H simultan. Da apoi "clear all browsing data". Poti alege sa stergi tot insa ai grija sa debifezi parolele salvate daca e vreuna pe care nu o mai stii.

| TheDragos a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui!