| cece1999 a întrebat:

Salut,eu impreuna cu prietenele mele dorim sa facem un web site dar nustim cum, puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci website cu www.ucoz.ro, mai ales ca sunteti la inceput. e destul de usor de folosit si are si forum.ucoz.ro, unde au multe materiale ajutatoare

| adrew a răspuns:

Daca nu aveti cunostinte in domeniu nu o sa reusiti, e complicat, nu cred sa se gaseasca cineva sa va faca un website gratis, plus la toate trebuie administrat, mai bine creati o pagina pe facebook, un videoblog pe youtube sau orice alta retea de socializare