| Xenoverse1 a întrebat:

Salut, eu joc iron force, pe telefonul meu Samsung A5 2017 si uneori ma enervez cand pierd la joc si mai dau cu pumni in telefon, erau zile cand ii administram niste pumni de credeam ca o sa sparg ecranul intr-o zi. Dar din fericire telefonul meu este inca intact nu s-a crapat ecranul, dar intrebarea mea este oare cu timpul telefonul meu va suferi defectiuni din cauza loviturilor incasate de mine?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se spune loviturile incasate de el, nu de tine. Dar cred ca ti-ar trebui si tie cateva. Esti imatur.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul nu are nici o vină pentru ca ești tu frustrat. Și eu am jucat call of duty mobile și PUBG Mobile. Și eu mă ofticam, însă să dau cu pumnii în telefon niciodată. Văzând că este joc de cacao, am preferat să șterg jocul și progresul cu totul. În Call of duty am șters cont creat la 1 zi după ce s-a lansat pe telefon. Adică un progres de mai bine de 1 an, am făcut și pauza 2 luni de la joc. Decât să mă enervez, mai bine fără. Acum cu toate ca am telefon mai bun decât al tău ( A71), nu am nici un joc instalat. PUBG ar duce fără un pic lag, dar uite ca nu îl joc. Asta pentru ca ma enervează. Tot ce este joc multiplayer mă enervează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai auzit să dai cu pumnii în monitor sau tastatură dar în telefon sincer nu. laughing

| Xenoverse1 explică:

De fapt am 28.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Xenoverse1):

De fapt ai 12 intr-o carcasa de 28
si nu, telefonul nu v-a pati niciodata nimic, dar, in caz ca, urmatorul tau telefon ar trebui sa fie un model anti-glont, e mai scump dar ti se rup pumnii inaintea telefonului

in rest, nu iti strica deloc un psiholog, altfel, cu temperamentul tau, sper sa nu te casatoresti niciodata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Nu ma așteptam sa zică ca are 28 ani. Doamne Ferește! Am crezut ca stau de vorba cu un copil.

| darrio2007 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Daca ai 28 de ani este si mai grav.

| Ara8890 a răspuns:

Gândeşte-te că dacă ai avea iphone si ai face asta l-ai distruge deoarece sunt foarte sensibile. Când mai simti să îi dai pumni telefonului dăi în pat ca nici nu o să te doară nimic şi nici patul nu va pății nimic.
Toate cele bune!