| iustin987 a întrebat:

Salut, eu la laptop am viteza la net( prin cablu) de 72.0 mbps ce ziceti e buna? dar laptopul meu se misca greu pe net dc?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai Chrome da click pe cele 3 liniute orizontale din dreapta sus.Instrumente apoi Stergeti datele de navigare, bifeaza in casuta de sus De la inceput apoi dai jos pe Sterge datele de navigare.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge datele de navigare din browserul tau.

| iustin987 explică (pentru darrio2007):

Cum le sterg? dau funda

| iulimessy a răspuns:

Salut. Daca este pe cablu, merge foarte greu pentru. ca sunt multi utilizatori pe cablu. Eu iti recomand internetul pe modem pentru ca nici pe stic nu-i prea avantajos pentru ca nu ai wifi.