| Lepadatu_Stefan_1980 a întrebat:

Eu nu am prea multe cunostiinte despre it, astfel din greseala am desfiintat conexiunea la net de pe laptop(nu stiu daca cuvantul,, desfiintat,, este cel adecvat, pentru ca eu am laptop-ul in alta limba, si nu stiu sa traduc acel cuvant in romana), iar acum nu-mi mai apare reteaua la care eram conectat inainte, ce sa fac ca sa-mi apara din nou reteaua la care eram conectat inainte si sa ma conectez din nou la ea?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

In ce limba il ai, in chineza? Instaleaza driverele, daca le-ai desfiintat! Le gasesti la producator pe site! Sa nu stii nici macar atata lucru...frecati menta pe facebuci, ca va prieste de minune vad!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cand este vorba de sistemul pc/laptopului si esti bâtă la de-astea nu e bine sa te bagi.Mai ales ca il ai si in alta limbă.Ce limbă este?