| rleetf a întrebat:

Eu vreau sa-mi instalez un windows pe stick, si am inteles ca trebuie sa-l fac bootabil. Intrebarea mea este daca voi putea sterge windowsul de pe stick si daca voi mai putea pune pe flash filme sau oricare fisier.

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Daaaa, binentales ca ai sa poti. Ii dai format, si o sa mearga prefect apoi.
Clic dreapta pe stick => Formatare... => Bifezi Formatare rapida => Start.
Uite aici si un tutorial bun cum sa pui un Windows pe un stick :
http://www.videotutorial.ro/? p=2047
In tutorial iti arata cum sa pui Windows Vista, dar poti sa scrii la bara de la search cu ce Windows vrei tu.
Bafta!

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Se poate, prin formatare

| Robert a răspuns:

Da il vei putea sterge de pe stick cu un format.

| linux996 a răspuns:

Bine inteles ca se poate sterge il formatez si gata Stima!

| semix a răspuns:

Salut. da poți utiliza stick-ul chiar dacă ai windows pe el sau nu (doar ca intrii în My computer si dai explore nu 2-click-uri pe device, asta cand ai win pus cu autorun ). baftabig grin