| Khizarix12 a întrebat:

Salut, exista vreo mașina sau opțiune la mașina in care atunci când apeși pe avarii nu clipesc ambele părți ci pe rând fiecare, am văzut la o mașina mai noua dar nu am fost atent la model, știe cineva opțiunea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Inca nu a iesit pe piata ce zici tu

3 răspunsuri:
| nekmario a răspuns:

Probabil avea vreo defectiune la intermitente. De asta nu erau sincronizate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Semnalizare si avariile sunt standard, nu exista ce zici tu.

| johnnny123 a răspuns:

Avariile clipesc simultan tocmai pentru a nu putea fi confundate cu semnalizarea. Daca avariile clipesc pe rând poți crede că ăla nu se hotărăște în ce direcție vrea să o apuce.

"Inovațiile" astea nu sunt numai lipsite de sens, ci și periculoase.